DĖMESIO! Darbuotojų grupėms, studentams ir moksleiviams taikoma 10% nuolaida, o šeimai (3 asmenims ir daugiau) 15% nuolaida!

Čia galite rašyti atsiliepimus apie sporto klubą „Atlantai“, tai pat galite užduoti įvairius klausimus ir pateikti pageidavimus ar pasiūlymus.


 1. Marius sako:

  Neseniai pradejau sportuoti siame klube ir esu patenkintas viskuom geru treneriu palankia kaina ir salygomis .Rekomenduoju visiems.

 2. naujas klientas sako:

  Prieš kelias dienas pradėjau lankyti šį sporto klubą,tai galiu pasakyti, treniruoklių ten pilnai gana, visur vyrauja ideali švara, nuotraukose nėra persirengimo kambario ir dušų, bet dušai patogūs, o spintelės erdvios. Visos treniruotės metu mane lydėjo treneris ir mokė įvairių pratimų. Esu išbandęs daug Kauno klubų ir galiu pasakyti kad šitas tikrai vertas dėmesio. O ir kainos nesikandžioja.

 3. as sako:

  klubas puikus, ira visi reikalingi sportui treniruokliai, o ir treneris ira labai demesingas bei draugiskas, ikvepia visai dienai, visada norisi sugrysti. Programos sudaromos individualiai atsizvelgiant i tavo fizine bukle, isvaizda bei pageidavimus. Teko sportuoti ir kituose klubuose vadinamuose PRESTIZINIAIS, bet nesulaukiau nei tokio treneriu demesio, nei kolektyvo draugiskumo kaip cia. Na as siuo klubu patenkinta ir rekomenduociau zmoniems siekiantiems rezultatu ir norintiem dirbti, o ne paplepeti ir uzmegsti pazinciu.

 4. Anonimas sako:

  Yra įranga su kuria gali atlikti daugumą pratimų patogu apšilti.

 5. Ramana sako:

  Esu laaaabai patenkinta situo klubu,vasara teko nemazai jame sportuoti. Treneris malonus ir tikrai nuosirdziai rupinasi lankytojais,sudaro dietas,specialias programas. Kadangi sportavimo laikas neribojamas,yra begalo patogu. Zinoma,nera cia pirciu nei baseinu,bet siekiant konkreciu rezultatu visko uztenka,kas yra siame klube,beje ir kaina minimali. Kai tik galesiu,greitu laiku vel grisiu ten sportuoti :)

 6. ddd sako:

  ir treneriai faini,ir programos sudaro ir pamoko kaip daryti pratimus,žodžiu liuks

 7. savas sako:

  Viskas puiku, tik noretusi daugiau treniruokliu.

 8. Renata sako:

  pats geriausias sporto klubas,o treneris isvis superinis :)

 9. Lukas sako:

  Geriausias sporto klubas, kokaim esu buves. Treneris Deivis geriausiai motyvuojantis zmogus koki zinau, apsilankykit, nepasigailesit.!

 10. Žaneta sako:

  Atejau sportuot nuo atidarymo prie gistucio,pas treneri Deivi. Puiki prieziura,treneris tikrai atsidaves savo darbui. Atsikraciau didelio virsvorio. Nesitikejau tokiu geru rezultatu per pusmeti nepilna :) Didelis Aciu treneriui !

 11. Beatričė sako:

  Šilainiuose lankiau keturi sporto klubus ir galiu pasakyt, kad šitas geriausias! Kaina logiška, treneris visada demėsingas, draugiškas, visada stebi kaip atlieki pratimus ir pataiso. Salė tvarkinga, prižiūrima. Patys sportuojantys irgi visada mandagus. Penki balai iš penkių.

 12. Neringa Jakutienė sako:

  Esu naujokė, žalias žiogelis sporte :) Kadangi širdį 16:), o kūnas jau rodo kitus metukus,rekomenduota draugės atėjau į šį sporto klubą. Vien apibūdinimas trenerio Deivido, kaip specialisto, su ateinančiais su savimi padirbėti mane labai įkvėpė. 100% esu visa širdimi sužavėta ir dėkinga už šią galimybe sportuoti su treneriu! Visada sakiau, kad esu ne sporto žmogus ir neturiu tam jėgų, bet kai šalia tavęs stovi visada su degančiomis akimis , meile savo darbui žmogus ir dar tave motyvuoja, nukreipia , tu tiesiog neri į tai kartas nuo karto tik stipriai iškvėpdamas , aš rėkdama:D
  Tikrai yra žmonių mylinčių savo darbą, gerbiančių kitus ir atsidavusių tam ką kuria. Jis galvoja apie kiekvieną individualiai , kokį pratima duoti, kaip teisingai sportuoti ir dar išranda pratimus:)!!!Paklausite kiek kainuoja?Abonento mokestis ;), taip dar būna?Ooo taip, būna, bet tik su treneriu Deividu:) Lenkiu savo galva , pagarba.

 13. TOMA sako:

  Didziausias BRAVO siam sporto klubui!
  Uz tai kad:
  TRENERIS DEIVIS, jis puikus specialistas ir zmogus. Atsidaves savo darbui, jam rupi kas ateina i jo sporto kluba sportuoti. Pilna prieziura visos treniruotes metu! (Atejau visai nieko nesuprasdama ka reikia daryti su treniruokliais ar aplamai kaip sportuoti. Viska paaiskino, parode, ismoke!)
  Ideali svara tiek sporto saleje tiek persirengimo kambaryje!
  Is tiesu didziausias ju pliusas ir yra, kad isigyjus sporto abonementa tu gauni ir trenerio paslaugas, uz kurias papildomai moketi nebereikia, nereikia samdytis asmeninio trenerio nes jis jau yra sporto klube! FANTASTIKA!
  Labai rekomenduoju ir giriu si sporto kluba – ATLANTAI (Kovo 11-tosios g.)

  Sekmes JUMS!

Jūsų nuomonė apie sporto klubą "Atlantai":Atsiliepimas:© “Atlantai”, 2011. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Naujokas!ART